درباره شرکت ارج شیمی گستران

 

شركت ارج شیمی گستران 

در سال 1392 کار خود را در زمینه تهیه و توزیع موادشیمیایی آغاز نمود.  شرکت ارج شیمی گستران با خدمت گرفتن کادری مجرب و کارآمد در ارائه خدمات مطلوب در امر واردات و پخش مواد اولیه شیمیایی سالهاست که تجارت خود را در اختیار صنایع گوناگون قرار داده و با تأمین به موقع و با کیفیت و قیمت مناسب زمینه رضایت کامل مشتریان خود را فراهم نموده است.

محصولات ارج شیمی گستران به تفکیک در سه بخش موادشیمیایی صنعتی ومواد شیمیایی آزمایشگاهی و اسانس های خوراکی ارائه می گردد و همچنین شیشه آلات، ترازو و تجهیزات آزمایشگاهی جزو محصولات قابل عرضه این شرکت می باشد.

شرکت ارج شیمی گستران، وارد کننده و فروشنده مواد اولیه شیمیایی صنایع شیمیایی، غذایی،اسانس وغم دهنده ها، داروسازی، آب وفاضلاب، شوینده و پاک کننده، رنگ و رزین، آب کاری، کاشی و سرامیک، آرایشی بهداشتی، فولاد سازی و سیمان می باشد.

این شرکت با پشتوانه و تجربه چندین ساله در امور واردات و فروش مواد اولیه شیمیایی آماده ارائه خدمات در زمینه مواد اولیه شیمیایی به همه صنایع مذکور می باشد.

ما به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود متعهد هستیم. ما تیمی از متخصصان مجرب داریم که می‌توانند به شما در انتخاب مواد شیمیایی مناسب برای نیازهایتان کمک کنند. ما همچنین طیف گسترده‌ای از خدمات پشتیبانی از جمله خدمات فنی، انبارداری و حمل و نقل ارائه می‌دهیم.

ارزش‌ها

شرکت ارج شیمی گستران به ارائه خدمات با ارزش و پشتیبانی از افراد ما در هر مرحله از راهکارهای ما متعهد است. ارزش‌های ما عبارتند از:

  • کیفیت بی‌نظیر:

  • در ارج شیمی گستران، به تولیدو واردات محصولات و خدمات با کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی اهمیت می‌دهیم.
  • نوآوری و پیشرفت: ما به دنبال راه‌حل‌های نوآورانه برای مواجهه با چالش‌ها و پیشبرد صنعت خود هستیم.
  • تعهد به مشتریان:

  • رضایت مشتریان ما در اولویت اول ما قرار دارد. ما به ارائه خدماتی شفاف، قابل اعتماد، و با ارزش به مشتریانمان متعهد هستیم.

تماس با ما

ادرس شرکت

تهران، ولیعصر نرسیده به سه راه جمهوری، ساختمان رامفر طبقه ۱ واحد۳۰

تلفن

02166459364 – 02166459769

ایمیل: 

arjshimi@gmail.com

با تشکر از انتخاب شما ارج شیمی گستران

 

شماره تماس:

02166459364 - 02166459769

آدرس:

تهران، ولیعصر نرسیده به جمهوری، ساختمان رامفر طبقه ۱ واحد۳۰

ساعت کاری:

شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 الی 17